Přípravky pro profesionální ošetření

Přípravky ESSENTÉ Professional Basics jsou určeny pro profesionální péči v kosmetických salonech. Nabízí širokou škálu produktů pro kompletní ošetření. Kromě dnes již běžně používaných aktivních látek jsou zde využity především účinky AHA kyselin a peptidů.

Hlavní strana > Přípravky pro profesionální ošetření > ESSENTÉ Denní krém SPF 15 200 ml

ESSENTÉ Denní krém SPF 15 200 ml

Popis:

Denní krém s UVA/UVB ochranou 15. Ochranný lehký krém je vhodným přípravkem i pro tu nejcitlivější pokožku. Pleť je chráněna před buněčným poškozením způsobeným UVA i UVB zářením. Aktivní látka Celligent a vitamín E mají skvělé antioxidační účinky, brání pokožce v předčasném stárnutí a napomáhají buněčné regeneraci. Obsažený D-panthenol pleť zklidňuje a hydratuje, zanechává ji jemnou, hebkou a svěží.

Aktivní látky:
Celligent, D-panthenol, vitamín E, UVA+UVB filtry

Jak působí na pleť:
• díky UV filtrům chrání pokožku před stárnutím vlivem sluneční expozice
• přispívá k rychlejší regeneraci kožních buněk a ke zlepšení elasticity pleti
• intenzivně hydratuje pokožku
• zanechává dokonale ošetřenou a před sluncem dobře chráněnou pleť

Použití:
Denní krém rovnoměrně naneste na pokožku a rozetřete. Aplikujte prostředek před zahájením slunění. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při zvýšeném pocení, po koupání nebo osušení ručníkem.

Dávkování:
Na ochranu pokožky celého těla dospělé osoby průměrné velikosti je třeba 36 g opalovacího přípravku, tj. přibližně 6 čajových lžiček. Snížení množství použitého přípravku podstatně snižuje stupeň ochrany pokožky.

Doporučení:
Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Snížením množství opalovacího prostředku významně snižujete ochranu své pleti.

Tip:
Je velmi vhodný a příjemný jako běžný denní krém v letních měsících.

Ingredients:
AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, OCTOCRYLENE, ETHYLHEXYL STEARATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, CETEARETH-20, CETEARETH-12, CETYL PALMITATE, PANTHENOL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ETHYL FERULATE, POLYGLYCERYL-5 TRIOLEATE, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, DISODIUM URIDINE PHOSPHATE, TOCOPHEROL, BETA-SITOSTEROL, SQUALENE, PROPYL GALLATE, ASCORBYL PALMITATE, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATE, PROPYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM, LINALOOL, LIMONENE, CITRIC ACID

   
cena: 545

Zboží je skladem

ESSENTÉ Denní krém SPF 15 200 ml
  • ESSENTÉ Denní krém SPF 15 200 ml