Hydratační péče

Pleť potřebuje pro svou správnou funkci a zdraví vodu. K zajištění správné hydratace pleti není důležité jen množství vody, ale také to, jak efektivně je voda v pokožce vázána a využívána. Přípravky ESSENTÉ Moisturizing Care udrží pleť dlouhodobě hydratovanou a ochrání ji před vlivy vnějšího prostředí.

Hlavní strana > Hydratační péče > ESSENTÉ Micelární voda 3 v 1 200 ml

ESSENTÉ Micelární voda 3 v 1 200 ml

Popis:

Komfortní způsob důkladného čištění pleti v jednom kroku. Hydratační micelární voda je velmi šetrná a zároveň maximálně efektivní. Díky technologii micel účinně čistí pleť, aniž by bylo nutné drhnutí, které by mohlo mechanicky narušit ochrannou vrstvu pleti. Micely, pocházející z olivového oleje, fungují jako magnet, který přitáhne a obklopí zbytky make-upu, nečistot a mastné částečky, jež zůstávají na pleti. Hydratační micelární voda spojuje účinky čisticího pleťového mléka, odličovače očí a pleťové vody.

Aktivní látky:
D-panthenol, Olivem 450, urea

Jak působí na pleť:
• dokonale čistí a odstraňuje make-up
• zvyšuje obsah vlhkosti v kůži
• zklidňuje podrážděnou pokožku a minimalizuje začervenání
• navozuje okamžitý pocit svěžesti
• zanechává pleť jemnou a hebkou
• zvyšuje připravenost pleti na další ošetření

Použití:
Naneste micelární vodu na vatový tampon a jemně otřete oči, tvář, krk i dekolt. Opakujte, dokud tampon nezůstane čistý. Nemusíte oplachovat, pouze pleť jemně osušte. Lze používat k rannímu i večernímu čištění pleti. Poté použijte vhodný pečující přípravek.

Tip:
Pro své rychlé a pohodlné použití je micelární voda výborným pomocníkem na cestách.

Ingredients:
AQUA, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, SODIUM PEG-7 OLIVE OIL CARBOXYLATE, PEG-300, PANTHENOL, DISODIUM ADENOSINE TRIPHOSPHATE, CARICA PAPAYA FRUIT EXTRACT, ALGIN, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYDROXIDE, HYDROXYPROPYL METHYLCELLULOSE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM, LINALOOL, LIMONENE, LACTIC ACID

cena: 363

Zboží je skladem

ESSENTÉ Micelární voda 3 v 1 200 ml
  • ESSENTÉ Micelární voda 3 v 1 200 ml