Hydratační péče

Pleť potřebuje pro svou správnou funkci a zdraví vodu. K zajištění správné hydratace pleti není důležité jen množství vody, ale také to, jak efektivně je voda v pokožce vázána a využívána. Přípravky ESSENTÉ Moisturizing Care udrží pleť dlouhodobě hydratovanou a ochrání ji před vlivy vnějšího prostředí.

Hlavní strana > Hydratační péče > ESSENTÉ Sprchový micelární olej 100 ml

ESSENTÉ Sprchový micelární olej 100 ml

Popis:

Je kombinací velmi jemného a účinného čisticího přípravku a zároveň pečujícího oleje určeného pro všechny typy pleti. Vhodný je zejména pro zklidnění citlivé a přesušené pokožky, ale také jako sprchový olej po opalování. Olejová textura se při kontaktu s vodou přeměňuje na fluidní mléko a zanechává pleť dokonale čistou, hydratovanou a vláčnou.

Aktivní látky: Oat lipid, vitamín E

Jak působí na pleť:
• efektivně a šetrně odstraňuje nečistoty, nadměrný kožní maz i voděodolný make-up
• zabraňuje vysušování pokožky
• zklidňuje a zvláčňuje pleť
• regeneruje pleť
• velmi vhodný po opalování jako čisticí přípravek a zároveň pečující olej

Použití:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Malé množství oleje aplikujte na vlhkou pokožku. Olej nepění, ale s vodou na těle vytvoří jemnou mléčnou emulzi. Poté krátce opláchněte.

Tip:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     1. Sprchový olej je vhodný pro děti i dospělé. Při aplikaci vytváří na pokožce jemný bílý nepěnivý film, který lehce opláchnete. Pěnivé látky v klasických přípravcích vysušují pokožku a nejsou vhodné pro atopiky.
2. Sprchový olej je možné použít i ke koupeli. Do plné vany použijte 30-40 ml oleje, na menší množství vody přiměřeně méně. Teplota lázně by neměla překročit 36 °C, protože vyšší teplotou se snižuje efekt zpětného promaštění. Po koupeli nebo sprše pokožku lehce osušte ručníkem.

Ingredients: CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISOPROPYL MYRISTATE, LAURETH-4, AVENA SATIVA KERNEL OIL, TOCOPHEROL, BETA-SITOSTEROL, SQUALENE, PROPYL GALATE, ASCORBYL PALMITATE, PROPYLENE GLYCOL, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATE, PARFUM

cena: 265

Zboží je skladem

ESSENTÉ Sprchový micelární olej 100 ml
  • ESSENTÉ Sprchový micelární olej 100 ml